O NÁS

Společnost J&V EcoConsult s.r.o. byla založena v roce 2012 se zaměřením na vývoj, projektování, realizace a technické poradenství v oblasti výroby energie z obnovitelných zdrojů. I přesto že byla společnost založena poměrně nedávno, není na trhu žádným nováčkem. Oba jednatelé mají několikaleté zkušenosti v oblasti výstavby FVE.  A to jak na volných plochách, kde bylo pod jejich vedením realizováno více než 10 MWp a to na území ČR i v zahraničí. Dále realizovali více než 100 FVE na střechách rodinných domů a průmyslových hal. Tyto instalace byli od výkonu 5 kWp až po 500 kWp.

Tyto elektrárny byly postaveny na klíč, tzn. od vyřízení žádosti o připojení výrobny u distributorů, přes vyřízení potřebných stavebních oprávnění a související projektovou část, dále realizační část - projekt, inženýring a koordinace a řízení stavby, výstavba včetně výběrových řízení na subdodavatele, až po uvedení elektrárny do provozu, kolaudaci a předání zákazníkovi včetně všech povolení, revizí a licencí. Na většině elektráren postavených  poskytujeme možnost dlouhodobé servisní služby, údržbu a monitoring celého systému. Hlavním cílem v těchto letech bylo zvýšení využití alternativních zdrojů energie, zvýšení energetické nezávislosti našich zákazníků v podmínkách ČR a celé Evropy a snížení emisí CO2.

Hlavní činnosti a poskytované služby:

 dodavatel (realizace a instalace) energetických systémů na klíč - oblast fotovoltaiky, dodávka elektro materiálu.

 

zpracování kompletní stavební a prováděcí projektové dokumentace

 

technický engineering projektů

 

po-instalační služby včetně údržby a servisu po celou dobu životnosti systému

 

monitoring energetického systému po celou dobu životnosti

 

malo i velkoobchodní činnost se solárními komponenty a elektromateriálem

 

energetické poradenství se zaměřením na EPC projekty, energetické audity, studie proveditelnosti a technicko-ekonomické studie

ZASLAT POPTÁVKU